kanal açma

Kanal Açma, kurulum ve sonrası hizmet vermekte olup, ayrıca uzun süreler kullanacağınız ve iyi çalışan ısıtma sistemlerini siz değerli müşterilerimize garantili şekilde sunarak kaliteyi hissetemenize ve hayatınızın her döneminde rahat yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Kanal Açma, İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde kurulum hizmetine devam etmektedir. Dolayısıyla Daştan Tesisat, kurulum işlemlerini hızlıca yapabilmek için hizmet vermiş olduğu bölge dışına servis araçları çıkartmakta olup, kaliteli olarak yerden ısıtma sistemlerini kurmayı sağlayabilmektedir.

Kanal Açma, kurulum sonrası değişim, tamir ve bakım hizmeti denildiğinde web sitemizi internet dünyasında bizi rahatlıkla bulabilir ve ayrıca hemen hızlıca randevu alarak arızalanan veya değişim gereken ısıtma sisteminizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Kanal Açma Serviste Kalite

Yorumlarınız bizler için çok değerlidir ve ayrıca bizler için birer övünç kaynağı olmaktadır. Olumsuz ve hoşnutsuz kaldığınız yorumlarda ise hatalarımızı görmekte olup işimizi geliştirmekteyiz. Bu sayede kalitemizi arttırmakta ve emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Kurulum aşamalarında ustalık ve beceri çok önemli bir rol oynamaktadır.

Kurulum sırasında temiz ve kaliteli çalışma olmadan yapılan işlerde sorunlar çıkabilmektedir. Dolayısıyla bu sorunlar doğal olarak can sıkabilmektedir.

Genellikle üretici firma sürekli olarak müşterilerini haksız görmekte ve sizden kaynaklı gibi sebepler ile geçiştirmektedirler.

Kanal Açma ihtiyacınız devamlılık arz etmediği ve bir sefer yaptıracağınız için iyi düşünüp ehli ustalar ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır.

Ayrıca referansları mümkün olduğunca bol firmalar ile görüşüp kurulum ve uygulama hizmeti almanız daha sağlıklı olacaktır.

Servis Garantisi

Firma olarak kurulum ve uygulama sonrası servis hizmetlerini dört dörtlük yapmaya gayret göstermektedir.

Siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz her bir servis bizler için birer övünç kaynağı olmaktadır.

Servis Hizmetlerine mümkün olduğunca özen göstermekteyiz. Dolayısıyla en kaliteli bir işçilik ve titizlik ile uygulama yapmaktayız.

Bununla birlikte vizyonumuzu ve misyonumuzu’da bu yazdıklarımız değerleri korumaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyeti ile kalitemizi her geçen gün yükseltmekteyiz.

Sağlıklı günleriniz için yerden ısıtma ihtiyacınızı bizler gibi tecrübeli servis ustalarına emanet ediniz.

Bunun dışında gerçekten de usta ellere teslim etmeniz sağlıklı olacaktır.

Bizim kazancımız bizi eşinize ve dostunuza önermek olmaktadır.

Zahmet verip buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.